ثبت نام و نصب همراه بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک کشور در راستای تحقق اهداف بانکداری الکترونیک خود دو اپلیکیشن "صاپ" و "همراه بانک صادرات" را تهیه و در اختیار هم میهنان گرامی قرار داده است. در این آموزش قصد داریم نحوه نصب و ثبت نام همراه بانک صادرات ایران را آموزش دهیم

  • دسترسی به همراه بانک از طریق وب سایت صادرات
  • دسترسی به همراه بانک صادرات ازطریق اپلیکیشن
همراه بانک صادرات

پیش نیاز نصب همراه بانک صادرات

نکاتی که قبل از نصب
همراه بانک صادرات باید بدانیم

فعالسازی همراه بانک با مراجعه به شعبه

جهت استفاده از همراه بانک صادرات شما نیاز دارید که در ابتدا با مراجعه به شعب بانک صادرات و درخواست فعالسازی همراه بانک ، شماره موبایل خود را در سیستم بانک صادرات ثبت کنید

فعال کردن رمز پویا

قبل از نصب همراه بانک صادرات نیاز است رمز دوم و یا پویای کارت خود را از دستگاه خودپرداز فعال نماییم

دانلود برنامه از سایت بانک

در این مرحله نیاز به دانلود و نصب همراه بانک داریم. توجه به این نکته بسیار مهم داشته باشید که برای دریافت نسخ همراه بانک فقط از طریق سایت بانک صادرات به نشانی bsi.ir اقدام نمایید.

نصب و ثبت نام همراه بانک صادرات

آموزش همراه بانک صادرات

آموزش همراه بانک صادرات

دانلود و نصب همراه بانک

برای این کار شما بایست آخرین نسخه همراه بانک صادرات را از طریق سایت بانک صادرات به نشانی bsi.ir را دانلود و نصب کنید. در حال حاضر اخرین نسخه منتشر شده نسخه 2.8 است که از طریق سایت بانک صادرات قابل دسترسی است. در صورتی که شما همراه بانک صادرات را در اختیار دارید نسخه آن را چک کرده و در صورت نیاز اقدام به بروزرسانی کنید.

نکته بسیار مهم برای دانلود همراه بانک صادرات مراجعه به آدرس سایت بانک صادرات است و به هیچ وجه از سایت یا نشانی دیگر فایل نصبی را دانلود نکنید.

مراجعه به سایت

هم اکنون بسته به سیستم عامل موبایل خود برنامه رو نصب کن

راهنمای استفاده از همراه بانک صادرات

گام اول ثبت نام همراه بانک صادرات

در این مرحله تصویری همانند تصویر برای شما نمایش داده می شود که جهت ثبت نام دکمه " ثبت نام "را لمس نمایید.

در صورتی که شما قبلا از همراه بانک صادرات استفاده می کردید گزینه بازیابی اطلاعات را فشار دهید.همچنین در صورتی که از موبایل نسخه IOS استفاده می کنید نیاز به تراست کردن می باشد.

راهنمای استفاده از همراه بانک صادرات

گام دوم ثبت نام همراه بانک صادرات

در این مرحله شما می بایست اطلاعات خواسته شده همانند تصویر را به صورت صحیح وارد کنید. همچنین در صورتی که رمز یکبار مصرف پیامکی را فعال کرده باشید با لمس گزینه دریافت رمز پویا ، رمز دوم شما برای شما پیامک می گردد. همچنین عبارت امنیتی که به جهت افزایش ضریب امنیت تعبیه گردیده را عینا وارد کنید.

دقت کنید که مدت زمان ورود اطلاعات محدود است .

راهنمای استفاده از همراه بانک صادرات

گام سوم ثبت نام همراه بانک صادرات

در این مرحله بانک صادرات یک پیامک حاوی کد تایید را برای شما به شماره تلفن ثبت شده در سیستم بانک صادرات ارسال می کند که لازم است شما آن را تایپ کرده و تایید را فشار دهید. نکته حائز اهمیت در این مرحله این نکته می باشد که در برخی از نسخ اندروید پیامک دریافتی به صورت خودکار ثبت شده و به صورت خودکار به مرحله بعدی وارد می شوید.

در برخی نسخ اندروید لازم است به صندوق دریافت پیامک ها رفته واز انجا پیامک فعال سازی را مشاهده نماییم.

راهنمای استفاده از همراه بانک صادرات

گام چهارم ثبت نام همراه بانک صادرات

در نهایت در این مرحله همانند تصویر برای شما پنجره ای باز می شود که نیاز است نام کاربری دلخواه و کلمه عبور مد نظر خود را وارد نمایید. در هنگام ورود نام کاربری این نکته را در نظر داشته باشید که اگر قبل از شما فرد دیگر آن نام کاربری را ثبت کرده باشد شما دیگر امکان ثبت آن نام کاربری را نخواهید داشت.برای نام کاربری می توانید از شماره موبایل و یا کد ملی به همراه کلمات دیگر استفاده کنید. همچنین در هنگام ثبت کلمه عبور این نکته را در نظر داشته باشید کلمه عبور شما ساده نباشد و ترکیبی از اعداد و حروف کوچک و بزرگ انگلیسی و علامت های خاص نظیر *&^%)#@!_ و ... باشد و حداقل 8 کارکتر را شامل شود. همچنین در کادر تکرار کلمه عبور باید عینا و دقیقا مانند کلمه عبور کامل شود. پس از این مرحله با فشردن دکمه ثبت نام عملیات ثبت نام شما کامل میگردد..

نکته دیگری که در انجام فرایند ثبت نام از یاد نبرید این است که شما حداکثر 2 دقیقه زمان برای اتمام عملیات ثبت نام از شروع تا پایان ثبت نام دارید.

راهنمای استفاده از همراه بانک صادرات

ورود به همراه بانک صادرات

پس از اتمام مراحل ثبت نام ، با اجرای مجدد همراه بانک این تصویر برای شما نمایش در می آید که با ورد نام کاربری و کلمه عبور ، شما به همراه بانک خود وارد می شوید. همچنین شما میتوانید با فشردن ورود با اثر انگشت در صورتی تلفن همراه شما این قابلیت را داشته باشد به همراه بانک خود به وسیله اثر انگشت خود وارد شوید

در صورت انتخاب ورود با اثر انگشت لازم است در تلفن همراه شما اثر انگشت ثبت شده وجود داشته باشد.

به دنبال آموزش استفاده
از همراه بانک صادرات هستید ؟

با ما همراه باشید
ثبت چک صیاد

به آلپورت خوش آمدید

ما وابسته به هیچ بانک و یا ارگانی نبوده و فقط در راستای افزایش آگاهی مردم از خدمات بانکی اطلاع رسانی می کنیم

اکنون تماس بگیرید